De bouw van de eerste 77 sociale huurwoningen voor de eerste groep terugkeerders in de Wielewaal is in volle gang. De huurders van deze woningen konden in het Wielewaalhuis hun nieuwe keuken en de tegels voor de badkamer uitkiezen. Er lagen verschillende materialen om te zien en voelen zoals: handgrepen, tegels, folies voor kastdeurtjes en voorbeelden van werkbladen.
“We kijken terug op een mooie opkomst van veel van de huurders. Ook leuk om te zien en te horen dat overgrote deel bewoners enthousiast is en uitkijkt naar hun nieuwe woning”, vertel Mariëtte projectleider Wijken bij Woonstad Rotterdam. Iedereen is bezig met de inrichting van hun nieuwe woning. “Dat is vanaf een plattegrond op papier natuurlijk niet zo makkelijk. Daarom organiseren we dit soort dagen. Zodat je kunt zien en voelen wat er in je nieuwe huis komt. Binnenkort nodigen we onze huurders ook uit voor een kijkje op de bouwplaats. Zodat je je nog beter kunt voorstellen waar je straks gaat wonen.”
Tijdens het keuzemoment voor badkamers en keukens zijn er vragen gesteld en beantwoord. De meeste voorkomende vragen hebben we verzameld. Deze worden binnenkort nog gedeeld met alle huurders, zodat je alles nog eens na kunt lezen. Ook komt deze op www.woonstadrotterdam.nl/wielewaal