Vandaag (vrijdag 14 februari) is het Valentijnsdag.
Tijdens de kinderinstuif zijn we samen met de kinderen verder gegaan met het maken van mooie fotolijstjes die ze vandaag aan iemand kunnen geven die ze lief vinden.
Ook hadden ze mooie hartjesbloemen gemaakt met een lieve boodschap binnenin voor de 2 studenten die klaar zijn met hun stage. Als slotactiviteit gingen ze met de kinderen weer slijm maken, altijd een succes. Lekker kliederen en met resultaat :). De studenten komen af en toe nog wel langs als het kan met hun rooster, maar voor nu hebben andere studenten het overgenomen.
En afgelopen woensdag is juf Gita gestart, een nieuwe bewoner in de wijk, die aan de Pabo studeert en zich graag wil inzetten in de wijk. Ze komt dus ons team woensdags versterken. Wil je zelf ook meedoen woensdag (of een andere dag)? Wees welkom!