De Wielewaal heeft een heuse Allemaal Wielewaal-wandeling. Een leuke audio-tour door je eigen wijk met allerlei wetenswaardigheden.
De wandeling wordt aangepast aan de actualiteit. Er zijn een aantal stukjes die opnieuw ingesproken moeten worden en hoe leuk is dat als JIJ dat kan doen 😊.
Heb jij een duidelijke stem? En lijkt het jou leuk om dit te doen (kan gewoon met je smartphone). Neem dan contact met me op. Je ontvangt, dan een stukje tekst wat je met je spraakrecorder (of met de audio-functie van whatsapp kan opnemen. Leuk in je eigen tuin of op de exacte locatie, zodat de achtergrondgeluiden ook kloppen 😉. Let wel op dat het geluid niet storend is en jijzelf goed te horen bent.
Op zondag 23 juni staat de wandeling op de planning om samen te lopen. Hopelijk ben je van de partij en kun je meteen het resultaat komen beluisteren.